Haber Detayı
24 Şubat 2017 - Cuma 20:43
 
Afyon Kent Haber’den, Afjet Afyonspor’a destek !!!
Afyonkarahisar’ın en çok tıklanan haber sitelerinden biri olan Afyon Kent Haber olarak 2014 yılından itibaren afjetafyonspor.org web sitesi ve Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal paylaşım alanlarından Afjet Afyonspor ve ilimizdeki profesyonel takımlarımızın haberlerini siz değerli okurlarımıza en güncel hali ile aralıksız aktarmaya çalıştık
SPOR Haberi


Bildiğiniz üzere Afjet Afyonspor Futbol takımımızın değerli yöneticileri gelen başarılar ile  kurumsallaşma alanında da yeni bir sürece girmeyi planlamışlardır. Bu bağlamda adımıza tescilli olan afjetafyonspor.org spor sitemizi bizlerden talep etmişler ve bizlerde kulübümüzün isteği üzerine Afjet Afyonspor’a spor sitemizi devir etmiş bulunuyoruz.

 

Spor sitemizin yanında sosyal paylaşım alanları olan twitter.com/afjetafyonspor, instagram.com/afjetafyonspor isimli sosyal medya ağlarımız Afyon Kent Haber sahibi Mustafa ŞENGÜL tarafından, facebook.com/afjetafyonspor sosyal medya sayfası da afyonsporhaber.com sahibi ve Afyonkarahisar’da spora gönül vermiş değerli büyüğümüz olan  İdris ÖZEK tarafından kulubümüze teslim edilmiştir.  

 

AFYON KENT HABER’DE SPOR HABERLERİ DEVAM EDECEK

 

Afjet Afyonspor sitemizin kulube devri ile spor haberleri bundan böyle ;

http://afyonkenthaber.com/kategori-spor-5.html linki altında haberlerine devam edecektir.

 

Yeni isimleri ile sosyal medya ağlarımız;

facebook.com/afyonsporfans

instagram.com/afyonsporfans

twitter.com/afyonsporfans olarak değişmiştir. Bu adreslerinden yine ilimize dair tüm spor haberleri sizlerle olmaya devam edecektir. .

Ayrıca Kardeş sayfamız olan AFYON SPOR HABER’e ait yeni sosyal medya ağı ise ;

facebook.com/afyonsporhaber ismi ile paylaşımlarına kaldığı yerden devam edecektir.

 

AFJETAFYONSPOR.ORG İLİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN !!!

Site alan ismimizin devri ile Afjet Afyonspor Kulubü tarafından yeni bir yüz ile sporseverlerin karşısına bugün itibari ile yayına alındı.

 

Bizlerde Afyon Kent haber olarak, kulubümüze ve Afyonkarahisar’ın o değerli taraftarlarına hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi sunar çalışmalarında başarılar dileriz.  (www.afyonkenthaber.com – Mustafa ŞENGÜL ) 

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, Kent, Haber’den,, Afjet, Afyonspor’a, destek, !!!,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı