Haber Detayı
02 Ağustos 2016 - Salı 01:28
 
Afyon Kamu Hastaneler Birliği Demokrasi Nöbetinde !!!
Ülkemizin birliğine, kardeşliğine, huzuruna ve demokrasiye karşı 15 Temmuz tarihinde yapılan askeri darbe girişimi sonrası ülkemizin her yerinde demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı.
SİVİL TOPLUM Haberi


Ülkemizin birliğine, kardeşliğine, huzuruna ve demokrasiye karşı 15 Temmuz tarihinde yapılan askeri darbe girişimi sonrası ülkemizin her yerinde demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı. Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği,  genel sekreterlik yönetimi, çalışanları, birliğe bağlı sağlık tesislerin yönetici ve çalışanları ile Afyonkarahisar Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbeti tutmak için yerini aldı.

Başta Genel Sekreterimiz Op. Dr. Fikret BAŞKAN, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan ARSLAN ve Mali Hizmetler Başkanı Abdurrrahman TEMEL, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Erkan ARSLAN olmak üzere birliğe bağlı sağlık tesislerin yönetici ve çalışanlarının olduğu nöbette Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği sağlık çalışanları vatana, millete, bayrağa ve demokrasiye yapılan bu hain saldırıya karşı hep birlikte demokrasi nöbetine destek oldu.

 

Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği olarak demokrasi nöbetinde Afyonkarahisar Cumhuriyet Meydanında toplanan vatandaşlarımıza aşure ikram ettik. Meydanda demokrasi nöbetinde oluşabilecek sağlık sorunları için sağlık ekiplerimizle hazır bekledik.


Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Fikret BAŞKAN  Afyonkarahisar Kamu Hastaneler Birliği olarak demokrasi nöbeti devam ettiği sürece meydanlarda haklımızın yanında olmaya devam edileceğini ifade etti. Bu zorlu süreçte verdiği mücadelede vatanımız uğruna şehit düşen kahraman demokrasi şehitlerine Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diledi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, Kamu, Hastaneler, Birliği, Demokrasi, Nöbetinde, !!!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı