Haber Detayı
24 Mart 2017 - Cuma 08:33
 
AFYON GENÇLİK MERKEZİ'NE ANKARA’DAN DAVET !!
Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, Türkiye genelinde ayın gençlik merkezi seçildi
SİVİL TOPLUM Haberi


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 il genelinde yapılan değerlendirme sonucunda 240 Gençlik Merkezi arasında yapılan değerlendirme sonucu ayın gençlik merkezi Afyonkarahisar Gençlik Merkezi oldu.

 

Değerlendirmelerin gençlik merkezlerinde düzenlenen faaliyet sayısı ve bu faaliyetlere ne kadar gencin katıldığı gibi kriterlere göre yapıldığı belirtildi. Afyonkarahisar Gençlik Merkezi’nin haftada  60’a yakın faaliyet ile bine yakın gencin katılımı ile birlikte 21 kulüple çalışmalarına devam ettiği kaydedildi.

 

Şubat ayının Gençlik Merkezi seçilmesi vesilesiyle Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr.Yunus TORTOP ve Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet ERTÜRK Gençlik ve Spor Bakanlığına davet edildiler. Bakanlıkta yapılan tören ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İbrahim ÖZEKİNCİ ve Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip KAHYAOĞLU tarafından kendilerine plaket taktim edilerek,  bu başarıda emeği olan gençlik merkezinin tüm  personeline, gönüllü gençlere teşekkür edildi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, GENÇLİK, MERKEZİ'NE, ANKARA’DAN, DAVET, !!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı