Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 00:33
 
Afyon'da Disleksi Haftası kutlandı
Afyonkarahisar Gençlik Spor İ Müdürlüğü Bünyesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi her gün birçok etkinliğe imza atmaktadır.
EĞİTİM Haberi


Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi; gençlerin  serbest  zamanlarını  etkin bir şekilde değerlendirebileceği çeşitli  sosyal, kültürel,  sanatsal , sportif  faaliyetlerle  her gün birçok etkinliğe imza atmaktadır. Aynı zamanda gönüllülük çalışmalarıyla farkındalık oluşturmaya devam etmektedir.

 

Bu bağlamda Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde gönüllü gençlerle birlikte Disleksi Haftası kutlandı. Afyonkarahisar Gençlik Merkezinde 1-7 Kasım Disleksi Haftası kapsamında  30 Disleksi genç ve ailelerine yönelik Ebru çalışması, masa tenisi, halat çekme, su balonu oyunu gibi etkinlikler yapıldı. Gönüllü gençlerimizle birlikte dolu dolu geçen program ile disleksi çocuklar özel anlar yaşadı. Sadece özel günlerde değil her daim farklı çalışma gruplarıyla da etkinliklerin yapıldığı Gençlik Merkezi 7 gün 24 saat gençlerimize hizmet vermektedir

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon'da, Disleksi, Haftası, kutlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
2.Lig Beyaz Grup
Afyon Nöbetçi Eczaneler
Afyonkarahisar Merkez Nöbetçi Eczaneleri
Anketler
Afyon Voleybol takımı Efeler ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı