Haber Detayı
11 Temmuz 2016 - Pazartesi 09:28
 
Afyon CHP örgütü durmadan çalışıyor
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü, çalışmalarını hızla sürdürüyor. CHP'li yöneticiler, hafta sonunda 19'dan fazla dügüne katıldı. CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tazlar'da düzenlenen Katmer Şenliği'ne katıldı.


DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
CHP heyeti, Alanyurt'ta düzenlenen Seyit Karacaahmet'i Anma Törenleri'ne katıldı. CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, "Biz bu topraklarda birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz. Elbirliğiyle Cumhuriyetimiz'e ve bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkacağız" dedi.

 

ECER'İN ANNESİ VEFAT ETTİ
Öte yandan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 2014'te yapılan yerel seçimlerde Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Ecer'in annesi Fatma Ecer vefat etti. Fatma Ecer'in Dereçine'de kılınan cenaze namazına CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan da katıldı. 

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, CHP, örgütü, durmadan, çalışıyor,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı