Haber Detayı
18 Ağustos 2016 - Perşembe 00:16
 
AFYON CEZAEVİ ÖNÜNDE MUTLULUK GÖZYAŞLARI !!!
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın, 2 yıl ve altında cezası olan MAHKUMLARIN cezaevlerinden denetimli serbestlikle özgür olacakları açıklamasını yapmasının ardından Afyonkarahisar'daki mahkum yakınları cezaevlerinin önüne akın ettiler.
GÜNDEM Haberi


671 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle, "Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun"a eklenen geçici maddeyle iki yeni düzenleme yapılmasının ardından konuyla ilgili bir açıklama Bakan Bozdağ, cezaevlerinde 2 yıl ve altında cezası olanların tahliye edileceği belirtmişti.

Bu Haberin gelmesinin ardından Afyon'daki mahkum yakınları da cezaevlerinin önüne akın ederek yoğunluk oluşturdular. Mahkum yakınları bugün öğlen saatlerinde Afyonkarahisar E Tipi Kapalı ve Açık cezaevinin önüne gelerek umutla yakınlarının cezaevinden çıkmasını beklemeye başladılar.

Mahkum yakınları sürekli olarak cezaevi nizamiyesindeki görevlilere tahliyelerin ne zaman olacağı konusunda danıştıkları gözlendi. Haberin gelmesinin ardından mahkumların çocuklarının ise sevinçleri gözlerinden okunurken, hayli heyecanlı oldukları gözlendi. Bazı mahkum yakınlarının ise ellerinde Kur'an-ı Kerim alarak cezaevi kapısının önünde okudukları gözlendi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, CEZAEVİ, ÖNÜNDE, MUTLULUK, GÖZYAŞLARI, !!!,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı