Haber Detayı
15 Nisan 2016 - Cuma 23:39
 
Afyon Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden Konferans
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği çalışmalarına tam hız devam ediyor.
SİVİL TOPLUM Haberi


Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği çalışmalarına tam hız devam ediyor.


İhtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı gıda-giyim-kırtasiye ve ev eşyaları yardımlarıyla rotasından sapmadan, aktifliğinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Cansuyu, sosyal-kültürel çalışmalarda da basamak yükseltmeyi sürdürüyor.


Konunun içeriğine istinaden yazılı bir basın açıklaması yayınlayan Cansuyu Afyonkarahisar Temsilcisi Mehmet Demir; "toplumsal bağlamda yardımlaşma ve dayanışmanın önemine tam manasıyla haiz olunmadığına" değinerek, yapılacak konferans çalışması ile bu hususa anlamlı bir şekilde açıklık kazandırmak istediklerine değindi.
 

Mehmet Demir açıklamasında; "Afyonkarahisar İslami İlimler Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Remzi Kaya'nın konuşmacı olarak katılacağı "Kur'an'da Yardımlaşma ve Dayanışma" konulu konferans ile , ayetler ve hadisler ışığında halkımızın bilgilerini daha bir pekiştirmeyi planlıyoruz. Yapacağımız bu konferas çalışması, yardımlaşma ve dayanışma üzerine toplumsal bazda bilgilerimizi yenileyecek ve içeriğine bir o kadar daha vakıf olunmasını sağlayacaktır" dedi.


Mehmet Demir, 16 nisan 2016 cumartesi günü saat 19:45'te, Afyon Lisesi Konferans salonunda gerçekleştirilecek olan "Kur'anda Yardımlaşma ve Dayanışma" konulu konferansa tüm halkımızın davetli olduğunu belirtti.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Afyon, Cansuyu, Yardımlaşma, ve, Dayanışma, Derneğinden, Konferans,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı