Haber Detayı
16 Haziran 2016 - Perşembe 14:09
 
AFYON BELEDİYESİ İLE TÜRK TELEKOM ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
İnşaat sektörünün hızla ilerlediği ve geliştiği Afyonkarahisar’da binalarda şehirleşmeye devam ediyor
GÜNDEM Haberi


İnşaat sektörünün hızla ilerlediği ve geliştiği Afyonkarahisar’da binalarda şehirleşmeye uygun bir şekilde ve gelişen teknolojik uygulamalardan vatandaşlarımızın en güvenli ve kaliteli şekilde faydalanması amacıyla Afyonkarahisar Belediyesi ile Türk Telekom arasında bina içi telefon tesisatı konusunda protokol imzalandı.

       Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile Türk Telekom İl Müdürü Ahmet Ali Gedik arasında imzalanan protokol gereği, bina içi telefon tesisatı standartlara uygun olmayan proje ve tatbikatlarına Türk Telekom’un onayı olmadan Belediye tarafından inşaat ve oturma ruhsatı verilmeyecek.

         Böylelikle yeni yapılacak olan binalarda ve ankastre tesisatı olmayan binalarda dahili telefon tesisatının proje normlarına, Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan bina içi telefon tesisatı teknik şartnamesine ve son teknolojik gelişmelere uygun standartlarda projelendirilmesi ve tesisinin yapılanması sağlanacak. Bina tamamlandıktan sonra bu tür hizmetlerin alınması için binada tamirat ve tadilat gerekebileceği bildirilirken bu uygulamanın vatandaşın lehine olduğu bildirildi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, BELEDİYESİ, , İLE, TÜRK, TELEKOM, ARASINDA, PROTOKOL, İMZALANDI ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi.


Kanuni Sultan Süleyman
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı