Haber Detayı
26 Mart 2016 - Cumartesi 23:59
 
AFYON AK PARTİ VAKIF VE DERNEK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARA GELDİ
AK Parti Afyonkarahisar Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından vakıf ve dernek temsilcilerine yönelik ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.
SİYASET Haberi


AK Parti Afyonkarahisar Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından vakıf ve dernek temsilcilerine yönelik ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.

 

Her ay düzenli olarak Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) yönelik AK Parti Afyonkarahisar Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından yapılan ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ bu hafta Ensar Vakfının ev sahipliğinde gerçekleşti. İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in de katıldığı STK toplantısında vakıf ve dernek temsilcilerinin taleplerini ve sorunlarını dile getirdiler. Toplantı sonrası bir değerlendirmede bulunan AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Süleyman Karakuş, istişarelerin başarılı sonuçlar getirdiğini söyledi. Karakuş, “Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak aylık düzenlik yaptığımız toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda sivil toplum kuruluşlarımızın problemlerini, şehrimizin problemlerini görüştük. Gerekli çözüm önerileri üzerinde fikir alış verişinde bulunduk. AK Parti olarak sivil toplum ve halkla devamlı istişare etmeye devam edeceğiz. Sivil toplumlar bizim için çok önemlidir. Parti olarak kamuoyu yararına çalışan bu kuruluşlara her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Toplumun temelini oluşturan STK’ların toplum yararına çalışmalarında her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, AK, PARTİ, VAKIF, VE, DERNEK, TEMSİLCİLERİYLE, BİR, ARA, GELDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı