Haber Detayı
05 Temmuz 2017 - Çarşamba 09:50
 
AFYON AK PARTİ'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatında bazı isimlerin görevleri değiştirilirken, bazıları ise görevden alındı. Öte yandan 81 ilin yönetimlerinin istifaları istenecek iddiaları ise İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven tarafından yalanlandı.
SİYASET Haberi


Ankara'da yapılan il başkanları toplantısının ardından AK Parti Afyon İl Başkanlığında yapılan değişiklik manidar bulundu.
 
AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partide ‘metal yorgunluğu’ olduğunu söylemesinin ardından, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı da görev değişiklikleri yaparak kendince tedbir aldı.
 

Öteden beri Ak Parti İl Başkanlığında çeşitli kademelerde görev yapan Hüseyin Tutumlu Teşkilat Başkanlığı görevinden alındı. Yerine Tanıtım ve Medya Başkanı Mustafa Ötken getirildi.

Mustafa Ötken’den boşalan Tanıtım ve Medya Başkanlığına Süleyman Karakuş getirilirken Hüseyin Tutumlu'nun yürütme kurulundaki görevi sona erdi.

Süleyman Karakuş’tan boşalan Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler görevine ise Abdullah Özteke getirildi.

Yürütme Kuruluna 3 yeni isim girerken görevine son verilen isimler ise Hüseyin Tutumlu, Nazmiye Tuğral ve Fatma Erdoğan oldu.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, AK, PARTİ'DE, GÖREV, DEĞİŞİKLİĞİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Hiddet, azgın bir ata benzer, haline bırakılırsa kendi ateşiyle yıpranır.


Shakespeare
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı