Haber Detayı
25 Mart 2016 - Cuma 22:27
 
AFYON AK GENÇLER HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları üyeleri, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.
SİYASET Haberi


AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları üyeleri, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

18-24 Mart Yaşlılar haftası nedeniyle huzurevine yönelik bir ziyaret gerçekleştiren İl Gençlik Kolları üyeleri, huzurevi sakinlerine karanfil dağıtarak, haftalarını kutladılar. Huzurevindeki tüm yaşlılarla yakından ilgilenen İl gençlik Kolları üyeleri, yaşlılarla sohbet ettiler. 18-24 Mart Yaşlılar haftası nedeniyle huzurevi sakinleri ile bir arada olmak istediklerini ifade eden İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, yaşlıların toplumun baş tacı olduğunu söyledi.

 

Çengel, “Yaşlılarımız, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesinin yanında toplumdan sevgi ve saygı beklemektedirler. Devletimizin asli görevleri olan sosyal devlet anlayışı içerisinde yaşlılarımız için başta huzur evleri olmak üzere bakıma muhtaç yaşlılarımız için bakım evleri kurmuştur. Partimiz tarafından yaşlılarımız ve engelli bireylerimize pozitif ayrımcılık yapıldı. Bizlerde Ak Partili gençler olarak yaşlılarımızı ziyaret ederek, onların hayır dualarını aldık. Her zaman onların yanında olduğumuzu söyledik. Yaşlılarımız toplumumuzun baş tacıdır” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: AFYON, AK, GENÇLER, HUZUREVİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı