Haber Detayı
28 Şubat 2017 - Salı 23:49
 
"16 NİSAN'I BAYRAM YAPALIM"
Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, CHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte Dinar'da vatandaşlarla bir araya geldi. Pekşen, "Mutlaka sandıklara gidelim, 16 Nisan'ı hayır oyları ile bayrama dönüştürelim" dedi
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından Dinar'da düzenlenen etkinlikte, Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, vatandaşlarla bir araya geldi. Haluk Pekşen, "16 Nisan'da sandıklardan hayır çıkacak. Milletin egemenliğini perçinlemek için mutlaka sandıklara gidelim. 16 Nisan, bir bayram olacaktır. Her vatandaş,'ülkem için ne yapabilirim' diye düşünmeli ve sandığa sahip çıkmalıyız. Sandığa gittiğimizde hepimizin çocuklarımıza anlatacağı bir hikayesi olacak" dedi.

 


AFYON VE DİNAR'A BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
Referandumda "Evet" oylarının çıkmasının mümkün görünmediğini belirten Pekşen, "Bakın, ben Anadolu'yu geziyorum. Nabız tutuyorum. Bu referandum, iktidar için 7 Haziran 2015 seçimlerinden daha büyük bir travma oluşturucak. Çünkü 'evet' oyları, iktidarın beklediğinden çok düşük olacak. Burada Afyonkarahisar ve Dinar'a da büyük görev düşüyor. Afyonkarahisar'dan da, Dinar'dan da referanduma geniş katılım ve yüksek oranda 'hayır' bekliyoruz" diye konuştu.

 


HAYIR DİYENLERİN SAYISI ARTIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan da "Afyonkarahisar, hemen her seçimde Türkiye'nin aynası kabul edilir. Biz bu referandumda, Afyonkarahisar'daki havanın 'hayır' olarak sandığa yansıyacağına inanıyoruz. 'Hayır' diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunu bizim kadar iktidar partisi de görüyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: "16, NİSAN'I, BAYRAM, YAPALIM",
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı