Haber Detayı
22 Haziran 2017 - Perşembe 10:07
 
03 GENÇLİK TARAFTAR SPOR DERNEĞİ KURULDU !!
03 Gençlik Taraftar Spor Derneği Afyonkarahisar’da kurularak faaliyetlerine başladı
SPOR Haberi


Kurulan taraftar grubunun Başkanı Murta Türksoy  konu ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Türksoy yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

 

Değerli Afyonkarahisarlı hemşerilerimiz, 03 gençlik taraftar grubu olarak kurduğumuz,Afyonkarahisar 03 Gençlik Taraftar Spor Derneği, birinci olağan genel kurulunu yaparak,yönetim kurulunu oluşturmuştur.

 

Kamu yararına çalışma yapacak olan derneğimiz,şehrimizdeki bütün faaliyetlere etkin ve doğru katılımı sağlayarak, şehrimizde bu tür etkinliklerden Afyonkarahisarlı kardeşlerimizin daha fazla yararlanmasını sağlamak olacaktır.

 

Küfürden ve şiddetten uzak müsabakalarda sadece takımını en iyi şekilde destekleyen,anlayışları gerçekleştirmek hedefindeyiz.Gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korumayı hedefleyen derneğimiz, faaliyetlere ilimizdeki herkesin katılımını sağlayarak, hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliği sağlayarak,birbiri ile olan bağlarının güçlenmesini hedeflemektedir.

 

Kurulduğu günden bu güne kadar, hemşerilerimizden aldığımız, olumlu geri dönüşler bizleri mutlu etmekte ve bizlere güç katmaktadır. Bu duygu ve düşünceler ile, kurduğumuz Afyonkarahisar 03 Gençlik Taraftar Spor Derneği yeni yönetim kurulunun şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını Allahtan niyaz ediyor Aziz hemşerilerimize esenlikli günler diliyorum” Dedi.

 

 Bu arada Afyonkarahisar 03 Gençlik Taraftar Spor Derneği Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu;

 

Başkan: Murat Türksoy

Başkan Yardımcısı: İsmail Yılmaz

Sekreter: Soner Terkenli

Muhasip: Esat Öztorun

Üye : Şenol Özen  

Kaynak: (AT) - Afyon Time Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: 03, GENÇLİK, TARAFTAR, SPOR, DERNEĞİ, KURULDU, !!,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Nice alimler vardır ki, hakiki bilgiden, hakiki irfandan nasipleri yoktur. Bunla bilgi hafızıdır, bilgi sevgilisi değil.


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı