Haber Detayı
03 Ağustos 2017 - Perşembe 23:57
 
03 Gençlik taraftar grubu yalnız bırakmadı
03 Gençlik Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri, Belincik Tümörü rahatsızlığı nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkûm olan, 20 yaşındaki İsmet Polat Kaşıkçı’yı evinde ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi


2014 Yılında Edirne’nin Keşan ilçesinde ‘Beyincik Tümörü’ teşhisi konularak ameliyat olan ve ameliyat sonrası konuşma ve yürüme kabiliyetini yitiren İsmet Polat Kaşıkçı, annesi Türkan Kürklüoğlu ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Servisi’nde tedaviye gelmişlerdi. Tedavi için kente yerleşen İsmet Polat Kaşıkçı ve annesi Türkan Kürklüoğlu’nu 03 Gençlik Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri ziyaret itti. 03 Gençlik Taraftarlar Derneği başkanı Murat Türksoy, burada İsmet Polat Kaşıkçı’nın rahatsızlığın duyunca bir ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Dernek olarak küfürsüz bir tribünün yanı sıra dernek faaliyetleri arasında engelli vatandaşlara yönelikte faaliyet sürdürdüklerini dile getirdi.

Afyonspor forması hediye ettiler

Yaşadığı sıkıntıları ve Polat’ın son durumuyla ilgili gelişmeleri anlatan Anne Türkan Kürklüoğlu,  “Polat’ın 26 Mayıs 2014 senesinde tanısı kondu. 4 Haziran’da da ameliyatı oldu. Beyincik Tümörü. Ameliyattan sonra çok büyük hasarlar kaldı. Hasarları düzeltmek için tedaviye devam diyoruz. Gelişimi çok güzel ilerliyor. Şuanda tümör olayımız stabil çok şükür. Kontrol altındayız. 3 ayda bir kontrollerimiz var onkolojide. Fizik tedaviye gidiyoruz, fizik tedavide kontrolleri devam ediyor. yaşatmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Kürklüoğlu, ziyaretlerinden ötürü 03 Gençlik Taraftarlar Derneği’ne de teşekkür etti.  Dernek Başkanı Türksoy ve yönetim kurulu üyeleri, İsmet Polat Kaşıkçı’ya AFJET Afyonspor’un formasını hediye ederek her türlü sıkıntısında yanında olduklarını belirttiler.  >>Hayati Kanat

Kaynak: (AHG) - Afyon Hisar Gazetesi Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: 03, Gençlik, taraftar, grubu, yalnız, bırakmadı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Çizik bir elmas, çizik olmayan bir çakıl taşından daha iyidir.


KONFİÇYÜS
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı